سالم خبر: یک متخصص پوست و مو هشدار داد: اگر قصد تزریق ژل یا چربی دارید، حتما به پزشک متخصص و مراکز معتبر تایید شده وزارت بهداشت مراجعه کنید، زیرا مشکلات و عوارضی که توسط افراد غیرمتخصص انجام می‌شود خطرناک و غیرقابل جبران است.


 سالم خبر: عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات پوست نسبت به فروش دستگاه‌های مربوط به عمل‌های زیبایی به افراد غیرمتخصص و غیرپزشک هشدار داد.


سالم خبر: به‌ طور میانگین سالانه پنج تا هفت درصد شکایات پزشکی افزایش پیدا می‌کند اما نکته قابل توجه، تغییر موضوع شکایات پزشکی است که به سمت جراحی‌های زیبایی و ترمیمی شیفت پیدا کرده است. البته به همین میزان نیز شکایت از دندانپزشکان و متخصصان زنان و زایمان در صدر رشته‌های پرقصور پزشکی قرار دارند.


سالم خبر: تخلفات حوزه خدمات زیبایی، جزء پرشکایت‌ترین خدمات در سازمان نظام پزشکی و سازمان تعزیرات حکومتی است.


سالم‌خبر: یک فعال صنعت آرایشی و بهداشتی کشور گفت: سیاست‌های غلط دولت با شعار حمایت از تولید داخل نه تنها کمکی به تولید و گسترش صادرات در کشور نکرده است بلکه با افزایش آمار قاچاق کالا و در پی آن ورود محصولات تقلبی و بی‌کیفیت به بازار، صاحبان صنایع و تولیدکنندگان را نیز دچار مشکل کرده است.


سالم خبر: با حکم رئیس سازمان غذا و دارو دکتر محمود آل بویه به عنوان مدیرکل امور فراورده های آرایشی و بهداشتی این سازمان منصوب شد.


سالم خبر: عمل های لاغری موجب ایجاد مشکلات در جذب مواد اصلی از جمله پروتئین ها در بدن می شود.


سالم خبر: عضو هیات مدیره انجمن ایرانی مطالعات زنان: بالاترین میزان عمل‌های جراحی پلاستیک به ترتیب شامل ایالات متحده آمریکا، برزیل، کره جنوبی و هند است و ایران در این آمار رتبه بیستم را به خود اختصاص داده است. 


سالم خبر: بنابر آمار‌های اعلام شده ما دومین مصرف کننده محصولات آرایشی در منطقه غرب آسیا هستیم.


سالم خبر: براساس آمارهای تخمینی افزون بر یکصد آرایشگاه زنانه در این شهر امور تخصصی پزشکی مانند تزریق بوتاکس، ژل یا فیلر(پرکننده پوستی)، تتو(خالکوبی) یا لیزر موهای زائد را انجام می‌دهند که گاه زیان‌های غیرقابل جبرانی برای شهروندان در پی داشته است.زیباییت را حفظ کن

KEEP YOUR BEAUTY