تری اتانول آمین TEA

تری اتانول آمین TEA


نام شیمیایی : تری اتانول آمین TEA
فرمول شیمیایی : C6H15NO3

نوع بسته بندی : بشکه 230 کیلویی

کشور سازنده : ایرانی
تری اتانول آمین TEA

تری اتانول آمین یک ترکیب ارگانیک است که از اکسید اتیلن و آمونیاک تشکیل شده است. تری اتانول آمین معمولا در تعدادی از محصولات صنایع آرایشی یافت می شود و همچنین در چندین کاربرد پزشکی مختلف کاربرد دارد. در استفاده های آرایشی، تری اتانول آمین برای بالا بردن pH برخی از مخلوط ها، و همچنین به عنوان یک امولسیون کننده برای کمک به ترکیب مواد مختلف بهتر استفاده می شود. این ماده شیمیایی معمولا بی رنگ و یا زرد است و می تواند بوی آمونیاک ضعیف داشته باشد. بافت تری اتانول آمین معمولا بسیار ضخیم است و می تواند در دمای اتاق به جامد تبدیل شود. این بدان معنی است که می توان آن را به طور موثر به تمام محصولات اضافه کرد، مانند سرم های ضد پیری، به عنوان بافت می تواند سهولت کاربرد را به پوست کاهش دهد.

کاربرد تری اتانول آمین
تری اتانول آمین اغلب می تواند در محصولات صنایع آرایشی مانند سایه چشم، ریمل مژه و ابرو، خط چشم و عطر یافت شود. گاهی اوقات نیز به محصولات مراقبت از مو مانند رنگ مو، اضافه می شود. تری اتانول آمین نیز در کرم ها و ژل های اصلاح و همچنین فرمول های ضد آفتاب رایج است. استفاده اصلی آن این است که PH کل یک محصول را متعادل سازد، اما همچنین به عنوان یک امولسیفایر کار می کند که به محصولات کمک می کند تا یک ظاهر همگن بیشتری داشته و کرم ها را به طور مساوی بر روی پوست گسترش دهند. این به ویژه برای تولید محصولات آرایشی مهم است.
ایمنی
تری اتانول آمین دارای تعدادی هشدار می باشد که ممکن است برای کسانی که از محصولاتی حاوی آن به صورت منظم استفاده می کنند، نگرانی ایجاد کند. در اغلب موارد، محصولات حاوی تری اتانول آمین به معنای داشتن تماس طولانی با پوست نیستند و باید روزانه آنها را بشویید. اگر در حال رفتن به کمپینگ یا سفرهای جاده ای هستید، این را در نظر داشته باشید، جایی که ممکن است به امکانات مناسب برای تمیز کردن پوست خود دسترسی نداشته باشید. در حالی که FDA آن را به عنوان ماده ایمن برای استفاده تایید کرده است، این سازمان همچنین توصیه می کند که هر محصولی که حاوی این ماده شیمیایی می باشد نباید بیش از 5 درصد غلظت داشته باشد تا بتوان آن را استفاده کرد. با وجود استفاده از بسیاری از آن برای مدت طولانی پوست رادر معرض خطر قرار می دهد. اگر شما نگران خطرات هستید، راه هایی برای کاهش خطر ابتلا به آن وجود دارد.

زیباییت را حفظ کن

KEEP YOUR BEAUTY