ستئارات 20

ستئارات 20ستئارات 20 یک ترکیب شیمیایی مصنوعی است که تحت عنوان امولسیفایر و سورفاکتانت در لوازم آرایشی و بهداشتی مورد استفاده است.این ماده از طریق فرایند اتوکسیلین ، در این واکنش شیمیایی اتیل به یک سویسترا افزوده میشود و سنتز میشود.مواد تشکیل دهنده سفتیرت به دو صورت است: الکل استیل،استریل الکل
که به صورت طبیعی از روغن نارگیل به دست می آید.شماره ستئارات نمایانگر میانگین دفعات تکرار واکنش اتیلن اکسید در این ماده است.در کل 32 نوع مختلف از این ماده وجود دارد. از این ماده در محصولات آرایشی و مراقبتی پوست و مو به وفور استفاده میشود. عبارتند از: لوسیون بدن و صورت،محصولات ضد چروک، اسپری ها خوشبو کننده ، محصولات شوینده، کرم های ضد آفتاب، محصولات درمانی جوش و اسکار های پوستی.

شکل ظاهری محصول و خصوصیات :
از لحاظ ظاهری ستئارات 20 گرانول های مایل به زرد هستند. بیشترین مقدار اسید در این محصول 0.5 و حاوی هیدروکسیل است و مقدار هیدروکسیل 40-55 و حداکثر اندازه صابون 1 است. و مقدار غلظت مورد نیاز در این ماده در فرمولاسیون پایین است. و به عنوان تر یا مرطوب کننده مورد استفاده است. معمولا این ماده زمانی که با الکلها و اسید های چرب واکنش میدهد سبب غلیظ تر شدن محلول و به سایر ترکیبات کمک میکند تا در حلال حل شوند. این ماده به عنوان استابلایزر غیر یونی در امولسیون آب و روغن است و یکی از اساسی ترین مواد اولیه صنایع آرایشی و بهداشتی است.
کاربردها:
رنگ موها
مرطوب کننده های صورت
محصولات ضد پیری ، حالت دهنده ها
پاک کننده ها
لایه بردار ها
کرم های آکنه
کرم های پوستی مخصوص شب
کرم های مرطوب کننده مات کننده
براق کننده های بدن
در محصولات اصلاح و دئودورانت ها(مواد دفع کننده بو)

زیباییت را حفظ کن

KEEP YOUR BEAUTY